10 спокійних порід собак

Багато людей мріють завести собаку, але бояться, що їхнє життя перевернеться з ніг на голову, так як зазвичай чотирилапі друзі дуже активні, енергійні і грайливі. Таким людям просто потрібен спокійний, надійний, обожнює їх вихованець поруч. Тому багато хто навіть не здогадуються, що є собаки, які зможуть задовольнити всі їх запити.
На щастя для таких людей існують породи собак, які зможуть стати хорошими і спокійними друзями. Але не варто забувати, що цуценята будь-якої породи дуже активні і грайливі, так само, як і людські діти. Але через деякий час, коли малюк підросте і піддасться правильної дресируванню, він зможе перетворитися на вірного флегматичного товариша.
Американський клуб собаківництва включив 10 порід в список найбільш спокійних собак:

Англійський бульдог

Ця порода собак має бочкоподібні форму і смішну зморшкувату мордочку. Їх вага рідко досягає більше 25 кг, коротка шерсть не вимагає особливого догляду. Це дуже милі створіння, які найбільше люблять поспати. Тому американський бульдог стане вашим ідеальним диванним товаришем. А до того ж вони дуже рідко гавкають.

Англійська мастифф

Ця порода є однією з найбільш флегматичних порід на сьогоднішній день, хоча ще за часів стародавнього Риму ці собаки виступали в Колізей на арені і були одними з кращих бійців.
Сьогодні це спокійні і зворушливі пси, але вони завжди готові встати на захист господаря і всієї сім’ї. Мастиф дуже люблять примоститися ближче до господаря і тихенько сопіти поруч з ним.

Золотиста Піринейського вівчарка

Так як ця порода являє собою мікс золотистого ретривера і великий піренейським гірським собаки, вона відрізняється тим, хто любить характером і спокоєм. Мінус цих вихованців полягає в тому, що вони дуже линяють, але зате вони відмінно ладнають з дітьми і шалено люблять повалятися в будинку.

Ньюфаундленд

Цей пес схожий на великого чорного плюшевого ведмедика і зовні і за характером. Це дуже розумна і спокійна порода, яка рідко виходить з себе, навіть коли на ньому скачуть натовпу дітей. Ньюфаундленди люблять неспішні прогулянки, плавати і пірнати.

Німецький дог

Це собаки досить значних розмірів і їм необхідно багато місця в будинку. Але вони не дуже активні тварини, більше люблять по обніматися зі своїм господарем і по облизувати його, а слини у них надзвичайно багато.

Бернський зенненхунд

Доброзичливі, врівноважені і віддані собаки колись розлучалися в Швейцарії для сільськогосподарських робіт. Це дуже розумні тварини, тому вони легко піддаються дресируванню. На сьогоднішній день ці чудові створення стають відданими друзями для всієї родини: вони люблять грати в снігу з дітьми, а потім відігріватись біля каміна. Бернские зенненхунд дуже не люблять, коли на них кричать. Величезний їх плюс в тому, що пси цієї породи відмінно можуть ужитися і з іншими домашніми улюбленцями.

Ірландський вовкодав

Ці великі собаки відносяться до однієї з найвищих порід у світі. Але навіть при такому зростанні, вони дуже добродушні і віддані своїм господарям. До того ж ці пси відрізняються розумом і спокоєм. Свою назву вони отримали ще з давніх часів, коли брали участь в полюванні на вовків, але сьогодні ці особини дуже доброзичливі і тому стають надійними друзями людини. Один лише мінус – через своїх розмірів вони точно не зможуть жити в квартирі.

Бассет-хаунд

Сумні очі цих створінь точно не залишать ваше серце байдужим! Бассет відмінно вам підійде, якщо ви шукайте собі вихованця не величезних розмірів. Так як це мисливська порода, то такі пси дуже люблять довгі розмірені прогулянки, але при цьому із задоволенням можуть вам скласти компанію і полежати на дивані.

бладхаунд

Мордочка цього чотирилапого друга трохи нагадує бассета, але ось його розміри набагато більше свого родича. Це активна собака, якій кожен день потрібні фізичні навантаження або біг, але при цьому вона дуже добродушна, любить дітей і віддана всім членам сім’ї. І коли треба, бладхаунди можуть бути тихими і лагідними.

 Грейхаунд

Якщо вам здається, що ці пси гіпер-активні, то частково ви праві. Так як грейхаунд це гончак порода, собакам необхідні щоденні забіги і тренування. Але ось в решту часу вони тихі та спокійні домосіди, які так люблять поніжитися біля господаря.

Напишіть відгук

Scroll to top