Рулетка Flexi для собак

Рулетка Flexi – свобода для вас і вашої собаки

Ласкаво просимо до оригіналу

Мільйони задоволених власників собак у всьому світі використовують унікальний винахід з Німеччини: (Рулетка Флексі) флексовий висувний прив’язок.
Flexi є не тільки лідером ринку в більш ніж 90 країнах, a також є винахідником флеш-повідників і піонер-новатор в інноваціях. З 2010 року flexi також належить до однієї з найкращих марок століття.

Все за заради собак

Собаки – це більше, ніж просто домашні тварини. Вони є членами сім’ї, лояльними супутниками, товаришами-спортсменами та опікунами. Собаки приносять нам радість, співчуття і щастя, а іноді навіть наші капці. Вони змушують нас відчувати себе захопленими, і вони пропускають нас в той момент, коли ми виходимо з дверей, навіть якщо ми тільки пішли на мить. Вони дають так багато і вимагають так мало взаємно.
Собкам потрібна вправки. У них дуже багато енергії, яку потрібно витратити на вулицю. Отже, зав’язуйте взуття, відкривайте двері та рухайтесь. Ви обидва почуватиметесь для цього краще.
Прогулянка з вашою собакою – це одна з найважливіших заходів, якими ви можете поділитися. Довгий шнур або стрічка для стрічки на флексі регулюються автоматично, коли ваша собака рухається, надаючи йому додатковий простір для вивчення його середовища, не змушуючи вас зупинятися і чекати весь час. Дослідження показують, що ваша собака буде працювати в 3 рази більше, ніж у вас – це утримує його придатним і здоровим. Отже, поки ваш найкращий друг має більше можливостей рухатися вперед і назад, або позначити місце, він не змусить вас зупинитися і почати десяток разів на цьому шляху.
flexi є ідеальним зв’язком між вами та вашим чотириногим другом. Це не тільки робить вашу прогулянку більш зручною, вона дасть вашій собаці більше свободи. Це найменше, що ви можете зробити замість безумовного товариства, любові та дружби.

Реальність яка перевершила мрію

Повідці flexi повні інноваційних ідей, запатентованої технології і ексклюзивної ручної роботи. Кожна модель збирається вручну і проходить понад 100 перевірок якості, перш ніж повідці ощасливлюють чотирилапих друзів. Нагородою за ручну працю і строгий контроль якості є бескомпроміссниний стандарт, який має задовольнити потреби навіть найбільш енергійної собаки.

Зроблено в Німеччині

™FLEXI розширює кордони. Ми покладаємося на передові технології, чудові матеріали та досвідчені рукоділля, щоб створювати продукти, які виконують свою роботу – обіцяючи хороше життя собакам.

 

Залиште відповідь

Your email address will not be published.