Бассет-Хаунд

Бассет-Хаунд

Знаменитість з сумними очима

Довжина шерсті: Коротка

Підходить початківцям власникам:

4 з 5

Складність догляду за шерстю:

2 з 4

Потреба в фізичному навантаженні:Низькі потреби в фізичному навантаженні (менше 1 години в день)
Розміри дорослої собаки: Великий

КЛЮЧОВІ ЯКОСТІ

  • Прив’язаний до власника
  • Розумний
  • Вірний
  • Врівноважений
  • Товариський
  • Самодостатній
  • Ласкавий
  • Наполегливий
  • Добрий
 • Незворушний

ОПИС

Гончак з примітною зовнішністю Бассет-хаунд – собака з сімейства гончих, в якому це, безперечно, найпоширеніша і популярна порода. Це гончак з примітною зовнішністю, досить масивна, потужна, але гармонійно складена, що володіє сильним мелодійним голосом, що допомагає в полюванні.

ХАРАКТЕР

Не виявляє ні агресії, ні боягузтваБассет-хаунд вважається впертим, але характер пустотливого веселуна і забавна зовнішність завжди допомагають йому отримати прощення. Він миролюбний, особливо ласкавий з близькими людьми, ніколи не виявляє ні агресії, ні боягузтва.

EKSTER’ÊR

Бассет-Хаунд
Висота в холці
псі 33-38 см
Суки 33-38 см

ЗАБАРВЛЕННЯ

Зазвичай триколірний (чорно-білий в румянах) або двоколірний (рудо-білий). Але, в цілому, згідно з описом породи, у бассет-хаундов допустимо будь-яке забарвлення, визнаний у гончих.

ОПТИМАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Породи собак великих розмірів (вага дорослої особини від 25 до 45 кг) витрачають багато енергії. Їх живий темперамент і потреба в русі в поєднанні з великою масою тіла надають серйозне навантаження на суглоби. У цих собак особливо часто виникають проблеми з травленням. Для підтримки здоров’я собакам великих розмірів необхідний правильно підібраний раціон на основі добре засвоюваних інгредієнтів, який сприятиме зміцненню кісток, суглобів і зв’язок.

УМОВИ УТРИМАННЯ

Догляд за бассет-хаунд вимагає досить багато часу.Шерсть тварини потребує щоденного вичісування, довгі вуха необхідно чистити не рідше двох разів на тиждень. Також його потрібно регулярно мити і обрізати кігті. Характеристики породи дозволяють утримувати бассет-хаунда як в квартирі, так і в приватному будинку.

ПОХОДЖЕННЯ ТА ІСТОРІЯ

Масив

Країна походження: Великобританія
Порода веде своє походження від французьких бассетів, завезених до Великобританії, які, в свою чергу, походять від предка багатьох гончих – бладхаунд. Офіційна історія бассет-хаунда почалася в 1989 році, коли FCI визнала в якості офіційного англійська стандарт замість тодішнього американського.

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Назва породи походить від двох слів: «bass» – низький і «hound» – гончак. 

Позначки: