Американська акіта: фото та опис породи

Ключові слова що характеризують породу: Американська акіта
Напористий; Пильний; Прив’язаний до власника; Вірний; Самодостатній; Витриманий;

Собака породи – Американська акіта

 

  • Умови утримання: У будинку з великим садом, В будинку з маленьким садом
  • Потреба в фізичному навантаженні:Середні потреби в фізичному навантаженні (прогулянки від 1 до 3 годин на день)
  • Розміри дорослої собаки: Великий
  • Тип шерсті: Коротка

 

 

 

 

Надійний компаньйон, який дуже цінується за вроджений інстинкт охоронця

Американська акіта – доброзичлива, пильна, чуйна, слухняна і смілива собака з почуттям власної гідності. Саме так найкраще можна охарактеризувати цього собаку. Наполегливо рекомендується соціалізовувати цуценят з самого раннього віку. Ця порода недовірлива до незнайомих людей і схильна домінувати над іншими собаками. Американська акіта мало гавкає, але її присутність неможливо не помітити. Ця собака буквально випромінює впевненість у собі в будь-якій ситуації.

 

ХАРАКТЕР

У американської акіти спокійний і врівноважений характер. Ці тварини віддані своєму господареві і доброзичливі до сторонніх. У той же час, вони незалежні, волелюбні і ніколи не втрачають пильності. Вони не замислюючись встануть на ваш захист у разі небезпеки.

ЗАБАРВЛЕННЯ

Допускається будь-яке забарвлення: рудий, палевий, білий та інші., А також тигровий або рябий.

ОПТИМАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Породи собак великих розмірів (вага дорослої особини від 25 до 45 кг) витрачають багато енергії. Їх живий темперамент і потреба в русі в поєднанні з великою масою тіла надають серйозне навантаження на суглоби. У цих собак особливо часто виникають проблеми з травленням. Для підтримки здоров’я собакам великих розмірів необхідний правильно підібраний раціон на основі добре засвоюваних інгредієнтів, який сприятиме зміцненню кісток, суглобів і зв’язок.

 

 

УМОВИ УТРИМАННЯ

У них густе хутро, що дозволяє їм легко переносити зимові морози при вуличному утриманні
Говорячи про американську акіта, слід зазначити таку характеристику породи, як мовчазність, що є для них стандартом. Ці собаки практично не гавкають, що робить їх ідеальним варіантом для утримання в міській квартирі. Але і життя у дворі будинку теж стане цілком підходящим варіантом. Відносяться до американських Акіта собаки мають густе хутро, що дозволяє їм легко переносити зимові морози при вуличному утриманні. При цьому самі тварини дуже охайні. Багодаря цього, густа шість не вимагає занадто ретельного догляду за нею з боку господаря.

ПОХОДЖЕННЯ ТА ІСТОРІЯ

Країна походження: США

Історія походження американської акіти почалася в США після Другої світової війни, коли собак породи акіта-іну привезли з Японії військові, які поверталися додому. В результаті схрещування великих японських собак з мастифами і німецькими вівчарками виник відомий зараз новий породний тип. Перший в США клуб любителів цієї породи був створений в 1956 році, а в 1972 Американський кеннел-клуб визнав цю породу. Вона була зареєстрована в племінній книзі і отримала всі права на участь у виставках. Американські акіти – великі собаки міцної статури, пропорційні, з важким кістяком і широкою головою у вигляді тупоугольного трикутника. Морда глибока, очі відносно невеликі, стоячі вуха, спрямовані вперед, знаходяться майже на одній лінії з загривком. Кажуть, що голова американської акіти нагадує ведмежу.

 

ЯК ПОРОДА ХАРАКТЕРИЗУЄ ВЛАСНИКА

Люди, що роблять вибір на користь породи американська акіта, повинні бути справжніми лідерами. Саме ця якість дозволить вам здобути прихильність і повагу собаки.

Багато суперечок велося про те, чи є американська акіта окремою породою. В даний час FCI визнає акіта-іну японської породою, а Американський акіта – породою, що належить США.

 

Залиште відповідь

Your email address will not be published.