Англійський бульдог: фото та опис породи

Англійська бульдог – порода бійцівських і сторожових собак. У перекладі з англійської слово bulldog – це “бичача собака”. Таку назву порода отримала неспроста, адже починаючи з ХVIII століття цих собак використовували в одному з найпопулярніших заходів того часу – цькуванні биків. В Англії порода була офіційно визнана лише на початку ХIX століття, а в США – ще через одне століття.
Варто зазначити, що до початку Першої світової війни бульдог сприймався англійцями як національний символ волелюбної Великобританії. Крім того, саме з цієї собаки змалювали знаменитого сатиричного персонажа Джона Булл. Його зображення зустрічалося в основному, на політичних плакатах – цей пузатий, кривоногий, лисий фермер в повному розквіті сил уособлював всю британську націю.

 

Англійський бульдог
Англійський бульдог

Характеристика породи.

Англійська бульдог – могутня собака середніх розмірів. Представники породи в дорослому віці досягають висоти в холці 38-40 см і ваги 22-25 кг. У цієї собаки квадратного формату добре розвинена грудна клітка; масивна морда; м’язисті – спина і кінцівки. На круглій короткій морді помітно безліч складок шкіри. Щоки висячі. Шерсть щільна, м’яка, коротка. Забарвлення – сірий, рудий, білий з мітками коричневого або білого кольору.
Сьогодні собаки породи англійський бульдог нерідко виконують функції сторожового пса. Але ще частіше вони стають улюбленцями сім’ї. Ласкавий і добрий англійський бульдог готовий повністю довіритися дітлахам і нескінченно терпіти їх витівки. Тим ні менш, щоб уникнути неприємних ситуацій, необхідно стежити за спілкуванням дитини і собаки (як і з будь-якою іншою породою собак!).

 

Характер Англійського бульдога.

Незважаючи на свій серйозний зовнішній вигляд, англійський бульдог не потребує великих фізичних навантажень. Втім, пес оцінить прогулянку на свіжому повітрі. За своєю природою він повільний і не особливо активний, а тому часом буває нелегко розворушити його на рухливу гру.
Собаки породи англійський бульдог трохи вперті, а тому господареві потрібно наполегливість в процесі дресури свого вихованця.

 

Догляд та утримання.

Коротку шерсть цього лежебоки потрібно щотижня розчісувати спеціальної рукавицею. Склади на мордочці і шиї необхідно регулярно протирати вологою ганчіркою, щоб видалити  пил і бруд який накопичується, і запобігти розвитку інфекції.
Велике значення для англійського бульдога має правильне харчування. Вибираючи кормовий або натуральний раціон, господар повинен враховувати, що організму собаки потрібні не тільки поживні речовини, але і вітаміни, мінерали та корисні мікроелементи для блискучої шерсті, здорової шкіри, пильних очей, міцних суглобів, здорового серця. З огляду на низьку активність собаки цієї породи, слід особливо уважно контролювати якість продуктів і кількість прийомів їжі.

 

Залиште відповідь

Your email address will not be published.