«Інтервет» MSD Animal Health

ТОВ «Інтервет» MSD Animal Health

Merck Animal Health, відома як MSD Animal Health за межами Сполучених Штатів і Канади, – це міжнародне ветеринарне підрозділ компанії Merck.
MSD Animal Health пропонує ветеринарним фахівцям, фермерам, власникам тварин ветеринарні препарати, вакцини, продукти для захисту здоров’я тварин і високопрофесійний ветеринарний сервіс.
Місія MSD Animal Health – захистити і поліпшити здоров’я і благополуччя тварин.
MSD Animal Health веде свою роботу, оптимальним чином відповідаючи на безпрецедентні запити сучасного світу. Стратегічна мета компанії – досягти стабільного зростання шляхом постійного забезпечення своїх клієнтів комплексними рішеннями та інноваційними продуктами для здоров’я тварин, а також технічним сервісом, який відповідає постійно мінливих потреб наших клієнтів.
MSD Animal Health прагне об’єднати своїх співробітників в рамках єдиної культури, корінням йде в бажання відповідати потребам клієнтів, і стати їх надійним партнером, що допомагає розвивати бізнес згідно зі змінами умов ринку, спираючись на великі ресурси і потужну наукову базу. Компанія прагне стати кращою в індустрії захисту здоров’я тварин.
MSD Animal Health пропонує продукти і ветеринарні послуги найвищої якості. Це досягається за рахунок наявності сильної наукової бази і потужного відділу досліджень і розробок, клієнтоорієнтованого підходу та професійного персоналу, виробничих технологій найвищої якості, а також детального підходу до логістичних процесів.
MSD Animal Health прагне використовувати свої ресурси відповідно до очікувань клієнтів, регулюючих органів і адміністрації уряду.

Leave a Reply

Your email address will not be published.