Хочу як в кіно!

Етапи та види дресерування собак

Чи мрієте ви про собаку, яка буде розуміти ваші команди з півслова, а виконувати їх з атлетичною легкістю? Якщо, так, то приготуйтеся регулярно тренуватися разом зі своїм чотириногим другом. І щоб не відкладати початок занять в довгий ящик, розпочинаєм просто зараз.

Довіртеся професіоналам.

Тільки професіонал, який присвятив життя справі дресирування собак, володіє рідкісним опитом. Через його руки пройшли сотні тварин, а тому він має сталеве терпіння і настільки багатогранну життєвою мудрістю, що без труднощів пояснить поведінку і відкриє вам таємниці особистості будь-якого гавкаючого звіра. Вам лише залишається переконатися, що справа ви будете мати з сертифікованим спеціалістом душевно-дресирувальних справ.

Коли починати?

Ідеальний вік для початку дресерування 4 місяці, тобто, як тільки мине карантин після щеплень, ведіть малюка загартовувати характер. Але дорослі собаки теж здатні навчатися! Самн тут професіонал скористається своїм ангельським терпінням і сталевий витримкою, щоб змінити звички і стереотипи поведінки вашого хвостатого супутника, які формувалися роками.

Дресирувальний майданчик або індивідуальні заняття?

Якщо ви вчасно почали виховувати свого вихованця, і вам не доводилося ловити себе На думці: “І хто ж з нас тут головний?, тоді вам підійдуть тренування в групі. А якщо ви все ж ставили собі таке питання, або ваш вірний друг буває частенько не в дусі або навіть агресивний, то без індивідуальних занять швидше за все не обійтися. І налаштуйтеся разом зі своїм домашнім звіром жадібно слухати мудрості всезнаючого гуру в питаннях поведінки собак і їхніх взаємин з людьми!

Як вибрати майданчик?

По-перше, переконайтеся, що на даній дресирувальних майданчиках працюють виключно  маестро кінологічного мистецтва. По-друге, серед послуг висококласного клубу обов’язково повинні бути: окремі курси для цуценят. Початковий курс дресирування, який інакше називатися ЗКС (загальний курс слухняності) або КМС (керована міська собака), а також ЗКД (загальний курс дресирування), ЗКС (захисно -караульная служба) і факультативні курси спортивної, циркового дресирування, Обслуговуючі компанії (поведінка на виставках) і т.д.

Мінімум, який має пройти ваша собака; це курси для цуценят і ЗКС або КМС.

Остаточно визначившись з клубом.

Для початку Вам необхідно знайти наступне: обгородженний та просторий дресирувальний майданчик. Попросивши дозволу поспостерігати за заняттями, ви повинні побачити, що дресеровані собаки повністю знаходяться під контролем свого двоногого ватажка. Очі у них горять від азарту, рухи вільні і поривчасті.

Приготуйтеся вчитися!

Якщо звернутися до спеціаліста кінологічного ремесла зі словами: Ось вам собака, я хочу, щоб вона вміла робити те-то і те-то. Ви неминуче почуєте у відповідь:

“Ми навчаємо не стільки собаку, скільки її господаря!”

Секрет в тому, що вам двом доведеться прикладати зусилля під час дресирувань і сумлінно виконувати домашні завдання після кожного заняття. На тренуваннях собака обов’язково повинна бути голодною. не менше 10 годин після останнього прийому їжі. Важливо, щоб винагорода за виконання команди була бажанна, тоді навчання піде швидше і приємніше. Правильне харчування – запорука успіху! В силу того, що в період тренувань ваш жвавий звір буквально спустошує запаси своїх сил і енергії, то йому необхідно заповнювати ці втрати зі свого основного щоденного раціону харчування. А це означає, що корм повинен бути багатий білками тваринного походження, вітамінами групи В, а вуглеводів як-найменше. Давайте собаці вітамінни та добавки які стимулюють роботу імунної системи і підвищують опірність організму до різних бактеріальних захворювань. Простіше кажучи, корми супер преміум класу вам на допомогу, і тоді вашій собаці точно вистачить сил і здоров’я, щоб вибудувати характер благородного сміливця.

Напишіть відгук

Scroll to top