Клітки для гризунів та папуг від ТМ “ЛОРИ”

Принцип вибору клітки для птахів і гризунів

Готуючись до появи в родині домашнього улюбленця хочеться щоб він комфортно почував себе в своїй новій квартирі. Вибираючи клітку для тварини в першу чергу враховуйте потреби і габарити її майбутнього мешканця, а вже потім, як вона буде вписуватися в інтер’єр вашої квартири. Від вашого вибору буде залежати здоров’я її жителів.

Загальний принцип вибору клітини і для птахів, і для гризунів – чим більше тим краще. У жителів тісних кліток неминуче виникнуть проблеми зі здоров’ям. Обмежені в просторі і русі тварини часто страждають ожирінням і різними серцево-судинними захворюваннями. Тому перша умова для повноцінного життя птиці та будь-який інший домашній тваринки – це оптимальні розміри клітини.

Клітки для папуг бувають різних типів: для постійного проживання, довгі прогонові клітини, невеликі транспортувальні, карантинні клітини. Всі види повинні відповідати основним гігієнічним вимогам, тобто бути зручними для прибирання і  дізінфекціі , не містити токсичних елементів і деталей, легко відламуються.

 

Клітки для папуг

Оптимальний варіант клітини для папуг –  светопропускающих  металева прямокутна конструкція. Більшість наших клітин саме такі. Перевага прямокутних клітин полягає в тому, що птах, в стресових ситуаціях шукаючи затишне місце, може сховатися в куточок і заспокоїтися. Компактними і зручними для утримання дрібних птахів з асортименту нашого виробництва будуть класичні і популярні клітини “Міні-1”  ,  “Міні-2”  ,  “Міні-3”  ,  ” Мальва ,  “Шанхай”  ,  “Канар” і клітини трохи меншого розміру ” Ретро , “Малий Китай”. Майже весь ряд клітин виконується в трьох варіантах покриття: оцинковане, фарбоване порошковим методом і позолота з використанням гальванічного покриття, що захищає метал від корозії і забезпечує тривалий термін служби виробу, зберігаючи привабливим зовнішній вигляд клітини.

Не завжди у власників є можливість придбати для утримання птахів вольєр або регулярно випускати птахів політати. Тому краще придбати клітку, розміри якої дозволяють повністю розправити крила і перелетіти з жердки на жердинку. Птахи, мають можливість активно рухатися завжди більш здорові і радісні, ніж ті, які змушені сидіти в тісноті.
Відстань між прутами теж не може бути  довільною. Якщо їх розташувати близько, то погано спостерігати за пташкою, а якщо занадто далеко один від одного – пташка може вилетіти з клітки або застрягти між прутами.
Наші клітини для папуг обладнані висувними піддонами. Це дає можливість легко прибрати в клітці і змінити наповнювач.
Вибираючи клітку для великих папуг необхідно звернути увагу на її висоту. Параметри клітини повинні бути такими щоб пташка могла вести звичний для неї спосіб життя. Наприклад, в природі  корела  –  верхолаз-любитель, Тому висота клітки повинно дозволяти птахам пересуватися по Пруту, які розміщуються горизонтально щоб забезпечити птаху таку можливість. Однак конструкція повинна мати і вертикальні прути щоб птах не втрачав орієнтацію в просторі. Кращим вибір клітини для великих папуг буде з асортименту, що відповідає зазначеним рекомендаціям: “Аліса”  ,  “Лорі”  ,  “Віола”  ,  “Люсі”  ,  ” Корела ,  “Німфа”  .

Якщо ж вам потрібна будинок для пернатої сім’ї, пропонуємо придбати клітку “Дует” з подвійним висувним піддоном і з зручною перегородкою, дає можливість одночасно утримувати і розселяти птахів на окремі групи.“Для утримання різних видів птахів. В залежності від виду жителів, для яких призначена будинок, існує три види” клітин-вольєрів »: для горобців, для середніх і великих папуг. Кожен вид створений з відповідними діаметром стрижня і відстанню між ними.

 

Клітки для гризунів

При виборі клітини для гризунів теж є кілька рекомендацій, які допоможуть зберегти здоров’я і настрій її пухнастих мешканців. Кращим варіантом будинку для всіх видів гризунів є металева конструкція з піддоном виготовленим з високоякісної пластмаси. Основні переваги такої клітини – відмінна вентиляція і зручність прибирання та дезінфекції. Такі клітини міцні і  довговічні.  Крім того, добре коли є прути, розташовані горизонтально, так Хом’ячку або щура буде зручно по ним лазити, адже відомо, що вони завзяті “альпіністи”. Бажано щоб для берегових ластівок клітка була багаторівнева, з кількома ярусами. А для утримання мишей,  Джунгарики та інших дрібних гризунів потрібна будинок з мінімальним відстанню між прутами. Ще однією перевагою є те, що до металевої конструкції легко прикріпити додаткові і  необходімиеаксессуари : годівницю, поїлку, барабан, полички  .
Пропонуємо звернути увагу на клітини, вже укомплектовані необхідними апартаментами – це клітини серії “Люкс”: “Вілла 1 Люкс”  ,  “Вілла 2 Люкс”  ,  “Вілла 3 Люкс”  ,  “Вілла 4 Люкс”  ,  “Бунгало 2 Люкс”  ,  “бунгало 4 Люкс ”  ,  ” Хом’як 1 Люкс ”  ,  ” Хом’як 3 Люкс ”  ,  ” Міккі Люкс “ Вони не тільки прикрашають клітини, роблять їх яскравими і цікавими, а й є своєрідними тренажерами для активних жителів. Клітини цієї групи укомплектовані пружинами, різними металевими і пластмасовими конструкціями, додатковими поверхами, що дозволяє жителям клітини більше рухатися.

Клітка для морських свинок повинна бути досить просторою, але її висота не так важлива для цього виду гризуна. Навіть навпаки – не рекомендується вибирати багатоповерхові клітини для морської свинки, оскільки у цих тварин вразливий хребет і при падінні з висоти вони можуть істотно травмуватися. Оптимально буде вибрати варіант виконання з наступного асортименту: ” Тедді ,  ” Піггі ,  “Біг Вояж”  , “Кролик міні”  .  Рекомендується укомплектовувати ці клітини підвісними поїлками, годівниці і яслами для сіна.
Розмір клітини для кролика залежить від його породи. Всі кролики люблять стояти на задніх лапках, оглядаючи околиці, тому висота клітки повинна давати їм таку можливість. Цих рекомендацій дотримані при проектуванні наступних моделей: “Комбі”  ,  ” Кролик-максі ,  “Кролик-60”  ,  “Кролик-80”  ,  “Кролик-100”  . Годівницю, сінник і поїлку розташовують трохи вище піддону. Кролика можна привчити до туалету, для цього в клітку встановлюють спеціальний кутовий туалет з наповнювачем – можна використовувати “Лісок No2” і “ЛісокNo3” – це абсолютно безпечний наповнювач навіть для гризунів, він не містить хімічних домішок та ароматизаторів.
Відомо, що шиншили – дуже охайні і активні тварини. Для їх комфортного перебування в клітці потрібно подбати про додаткові дерев’яні полички, драбинки, барабани, гамак і будиночок для відпочинку. Різного роду тренажери служити не тільки для розваги тварин, а й для підтримки їх у відмінній фізичній формі. Шиншилам для підтримки здорового хутрового покриву необхідно регулярно купатися в спеціальному піску. Для цього в клітці розміщується спеціальна ванна з піском. Розташувати всі необхідні номери і зберегти достатньо необхідного для активної шиншили простору в клітці дозволяють клітини нашого виробництва: “Шиншила Люкс”  ,  “Шиншила-60”  ,  “Шиншила-80”  ,  “Шиншила-100”  .

У класифікації клітин виділено окремою групою мають спеціалізоване призначення. До таких клітин відноситься “Вояж” – клітина для транспортування дрібних тварин. Укомплектоване матрацом для комфортного перебування в ній тварини під час поїздки. “Клітка Універсальна” – призначена для утримання й транспортування середніх тварин і птахів. При проектуванні конструкції врахована потреба розміщувати клітини один на одного, до 4-х штук. Це оптимальний варіант для виставок. Клітини “Вовк”  ,  “Вовк-1”  ,  “Вовк-2”  ,  “Вовк-3”  ,  “Вовк-Дует” – призначені для транспортування і тимчасового тримання собак, домашніх тварин. Досить міцна, розрахована на істотні навантаження,

Отже враховуючи  потреби та можливості тварини в першу чергу, і на свої вимоги і переваги, зважте всі “за” і вибирайте відповідний варіант від кращого вітчизняного виробника!

Напишіть відгук

Scroll to top