Паразити: як захистити домашнього улюбленця?

Різні комахи-паразити – зовсім не безневинні “гості” на тілах домашніх вихованців. Крім дискомфорту, який вони завдають тварині та небезпеки занесення інфекції, вони можуть переносити небезпечні для здоров’я і життя домашнього вихованця захворювання. Не дивно, що дбайливі господарі не шкодують грошей, купуючи кращі імпортні препарати від паразитів. Але це, як раз той випадок, коли імпортне – не означає краще. В останні роки на українському ринку з’явилися вітчизняні препарати, які не поступаються за своєю якістю іноземним аналогам, і навіть перевершують їх, адже українські розробники, створюючи такі препарати, враховують нюанси видового складу паразитів, які проживають на території нашої країни.

Паразити роблять значний вплив на загальне самопочуття тварини, а також нерідко стають переносниками небезпечних інфекційних захворювань. Серед найнебезпечніших ектопаразитів, відомих в наші дні, можна виділити вошей, ґедзів, бліх, волосоїдів, кліщів, ґедзів. Укуси комах болючі та токсичні, нерідко стають причиною дерматитів і алергії, часом дуже важкої, тому ставитися до них легковажно просто неприпустимо. Особливу небезпеку становить те обставина, що нерідко укус комахи-паразита настільки маленький, що його можна просто не помітити. Але наслідки такого укусу часто стають дуже важкими.

Комарі – комахи надокучливі та настирливі, але набагато небезпечніше те, що через свої зудять, неприємні укуси, вони переносять інфекційні та паразитарні захворювання, зокрема, бореліоз, малярію, жовту лихоманку та інші хвороби. Деякі з таких захворювань можуть бути смертельно небезпечні, як, наприклад, дирофіляріоз (серцевий гельмінтоз), ефективне лікування якого на даний момент ще не розроблено, крім того, заражене тварина сама стає джерелом розповсюдження небезпечної хвороби.

Кліщі переносять безліч важких захворювань, при цьому виявити їх відразу серед густої шерсті тварин немає можливості. Імовірність піддатися нападу кліща особливо висока в весняно-літній період, коли кліщі активні. Для собак кліщі небезпечні тим, що переносять захворювання піроплазмоз. При відсутності лікування воно може стати причиною загибелі тварини. Крім того, кліщі є переносниками вірусного кліщового енцефаліту, ку-лихоманки, туляремії, кліщового риккетсиоза і деяких інших хвороб.

Блохи – маленькі безкрилі комахи, це тимчасові паразити на відміну від вошей і волосоїдів, які паразитують на тваринному цілий рік. Кров ссуть самки і самці, вони здатні до тривалого голодування поза тілом господаря. Через укус блоха може передати збудників гельмінтозів, сальмонельозу, туляремії, тифу, бруцельозу та інших захворювань, небезпечних не тільки для тварини, але і для його господарів.

В оновленій серії проти паразитарних засобів Дана Ультра, дбайливий господар знайде все необхідне для якісного захисту вихованця від зовнішніх паразитів. Всі засоби розроблені з урахуванням видового складу паразитарної флори України та включають в себе спреї для обробки вовни, краплі на холку і протипаразитарні нашийники, які забезпечують як короткострокову, так і довгостроковий захист тварини від паразитів. Серед широкого асортименту нескладно підібрати засіб або поєднання засобів, які підійдуть в конкретному випадку і забезпечити домашньому улюбленцю і його власникам по-справжньому надійний захист від небезпечних хвороб.

Напишіть відгук

Scroll to top