Собака на дачі! Аптечка для собаки!

Собака на дачі!Аптечка для собаки!

По-перше, слід не забувати, що тварини, не важливо – собака це чи кішка, важко переносять переїзди, проживання в незвичних для них місцях і нові обстановки. Тому до дачного відпустки необхідно гарненько підготуватися: якщо у вас кіт або песик невеликих розмірів, то в такому випадку варто придбати спеціальну сумку для перевезення улюбленця, якщо ж ваш вихованець великих розмірів, то зазвичай не використовують якісь особи пристосування, варто лише взяти з собою кілька пелюшок або невеликий килимок .

Плануючи поїздку, варто з усією серйозністю підійти до збору аптечки для свого вихованця, так як на природі його може підстерігати багато небезпек.

 

Аптечка для собаки:

Перев’язувальні та антисептичні матеріали (бинти, перекис, хлоргекседин, спеціальні тампони) допоможуть в разі, якщо тварина поранить;
Якщо у вихованця є хронічні хвороби, то не варто забувати про краплях для очей і вух;
Від кліщів і бліх необхідно обробити тварина ще до поїздки, а з собою взяти на всякий випадок масло і пінцет (в разі якщо кліщ все-таки вкусить);
Палять і пляшечку з льодом допоможуть при укусі змій;
Необхідно взяти з собою спеціальні препарати від отруєнь, наприклад «Гамавит» .
Слід зазначити, що домашнього вихованця до поїздок варто привчати поступово. Якщо ви хочете взяти з собою кота, то спочатку винесіть його на вулицю на кілька хвилин, потім збільште інтервал перебування на свіжому повітрі. Така методика необхідна для того, щоб у тварини не виник стрес або панічна атака при різкій зміні обстановки.

Тварину не слід годувати прямо перед виїздом з дому, але якщо дорога далека, то не забудьте взяти з собою мисочку з водою. Якщо ваш вихованець важко переносить переїзди, його закачує в машині, то періодично робіть невеликі зупинки і давайте своєму улюбленцеві подихати повітрям.

По приїзду на дачу, не забудьте убезпечити будинок і сам двір. Якщо є небезпечні місця, то постарайтеся закрити їх від вихованця, особливо якщо у вас маленькі собачки, які можуть пошкодити собі кінцівки, наприклад, впавши зі сходів або в яму. І, звичайно ж, не забудьте взяти з собою на дачу правильне і збалансоване харчування для вашого чотирилапого друга!

Завдяки таким нескладним радам і рекомендаціям ваш відпочинок з вихованцем пройде весело, комфортно, а головне безпечно!

Напишіть відгук

Scroll to top