Аргентинський дог – символ аргентинської кінології.

Аргентинський дог - символ аргентинської кінології.
Dogo Argentino

СИМВОЛ АРГЕНТИНСЬКОЇ КІНОЛОГІЇ

Фото Аргентинський дог

Умови утримання: У будинку з великим садом, В будинку з маленьким садом
Довжина шерсті: Коротка

Підходить початківцям власникам:

 1 з 5

Складність догляду за шерстю:

 1 з 4

Потреба в фізичному навантаженні:Високі (регулярні або щоденні тренування більше 3 годин на день)
Розміри дорослої собаки: Великий

КЛЮЧОВІ ЯКОСТІ

  • Прив’язаний до власника
  • Розумний
  • Вірний
  • Врівноважений
  • Товариський
  • Завзятий

ОПИС

Рельєфна мускулатура під щільною еластичною шкірою створює відчуття надзвичайної потужностіАргентинські доги – бадьорі, відкриті і доброзичливі по характеру. Гавкають вони нечасто, усвідомлюючи, що і без цього справляють сильне враження на оточуючих. Відсутність агресії – це характерна особливість, яка повинна строго відслідковуватися.

Аргентинський мастиф (інша його назва) – це ідеальний мисливський пес: безшумний, сміливий і загартований в боях. Представники цієї породи – компактні, м’язисті собаки з довгими кінцівками. Їх не можна назвати надмірно великими. Зовнішній їх вигляд гармонійний і енергійний, рельєфна мускулатура під щільною еластичною шкірою створює відчуття надзвичайної потужності.

Хода спокійна і впевнена, рухи сповнені енергією та впевненістю. аргентинський дог  Та його фізична форма роблять його справжнім атлетом у світі собак.

 

ХАРАКТЕР

Кращі їх якості проявляються лише по відношенню до власника і членам його сім’їАргентинські доги – собаки вірні, ласкаві, добрі і привітні. Однак ці якості проявляються лише по відношенню до власника і членам його сім’ї. До незнайомої людини вони відносяться з великою пересторогою та недовірою.  Прагнення до домінування, особливо яскраво виражене у псів, часто призводить до конфліктів з особинами своєї статі в боротьбі за територію. Аргентинський дог дуже розумний, володіє хорошим чуттям і швидкою реакцією. Його не можна залишати одного на довгий час. В іншому випадку він починає давати волю інстинктам і може влаштувати в будинку справжній розгардіяш.

Агресивність є відхиленням від стандарту характеру аргентинського дога, тому при її появі Вам негайно потрібно звернутись до спеціаліста кінолога.

 

ЕКСТЕР’ЄР

Аргентинський дог - символ аргентинської кінології.
Висота в холці вага
Пси 62-68 см 42-60 кг
Суки 60-65 кг 40-45 кг

ЗАБАРВЛЕННЯ

Найчастіше біле. Навколо очей допускається одна чорна або темна пляма, розмір якого не повинен перевищувати 10% площі голови.

ОПТИМАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Породи собак великих розмірів (вага дорослої особини від 25 до 45 кг) витрачають багато енергії. Їх живий темперамент і потреба в русі в поєднанні з великою масою тіла надають серйозне навантаження на суглоби. У цих собак особливо часто виникають проблеми з травленням. Для підтримки здоров’я собакам великих розмірів необхідний правильно підібраний раціон на основі добре засвоюваних інгредієнтів, який сприятиме зміцненню кісток, суглобів і зв’язок.

УМОВИ УТРИМАННЯ

Оптимальним варіантом для них стане заміський будинок з простором для активних ігор 

аргентинські доги прекрасно адаптуються у різних умовах проживання, вони добре себе почувають навіть у невеличцв квартирі .

Однак оптимальним варіантом для них стане заміський будинок з простором для активних ігор. Аргентинські доги не вимагають специфічного догляду. Все, що їм потрібно, – щотижневе вичісування і періодичні чистки очей, вух і зубів.

 

ПОХОДЖЕННЯ ТА ІСТОРІЯ

Array

Країна походження:Аргентина
Аргентинські доги – єдина порода, офіційно виведена в Аргентині. Вона походить з провінції Кордова на півночі цієї країни. Своїм походженням ці тварини зобов’язані доктору Антоніо Норес Мартінесу, що зумів вивести їх на початку XX століття. Пристрасне захоплення полюванням і собаками спонукало його зайнятися створенням великого і врівноваженого мисливця, для полювання на пуму. А в 1928 році був заснований стандарт нової породи, названої ним аргентинським мастифом.

ЯК ПОРОДА ХАРАКТЕРИЗУЄ ВЛАСНИКА

Власники аргентинських догів, швидше за все, – люди спокійні та врівноважені. Люблячі ласку і здатні по достоїнству оцінити чудові якості своєї собаки. У аргентинських мастифів вони шукають для себе вірного і відданого друга.

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

У собак, що живуть в жарких умовах, шерсть більш рідка і тонка, так що просвічує шкіра і стають помітними пігментовані ділянки, що не рахується вадою. При проживанні в холодному кліматі шерсть аргентинського дога стає більш густою і щільною, може з’являтися підшерсток.